Last minute

Ač souostroví Madeira leží v Atlantském oceánu, patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality. Můžete sem přijet v létě na klasickou dovolenou na pláži, nebo na Silvestra, k němuž neodmyslitelně patří velkolepé oslavy. Jelikož je souostroví omýváno teplým Golfským proudem, pak ani v zimě teplota moře neklesá pod 18°C. Na Madeiře najdete po celý rok nádhernou přírodu, za kterou jezdí mnozí cestovatelé. Místní hory sopečného původu prý připomínají Jižní Ameriku.

Madeira je známá zejména díky tomu, že odsud pochází tak nádherné květiny jako orchideje, strelicie či kaly. Pro milovníky aktivní dovolené je Madeira jako stvořené – půjčte si kolo, nebo jenom tak pěšky s batohem projděte celou Madeiru. Nicméně ani příznivce koupání na pláži nepřijde zkrátka. Využijte jedinečné nabídky Last Minute zájezdů na Madeiru!

Fotogenická Madeira

Útesy spadající strmě přímo do moře, černé sopečné skály kontrastující se všudypřítomnou zelení, šumící vodopád, opodál osamocená plachetnice... Stačí se jen zasnít a jste přímo v ráji. Avšak si sebou nezapomeňte vzít kvalitní fotoaparát, abyste tento ráj na zemi mohli zvěčnit a vyzdobit si s ním obývací pokoj. Neváhejte a kupte si dovolenou do ráje ještě dnes!

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.5 CZK

USDUSD = 21.4 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist